پنجره ایی رو به روشنایی ماه و رهایی از ظلمت و تاریکی
تریفه‌ی مانگ


منوی دسته ای
دوستان
موضوع:کسانی که به هر طریقی به شهر کویه(محل استقرار حزب دمکرات) رفته اند یا کسانی هم که شنیده اند،میدانند که هر قسمت و کمپی نام مختص به خود را دارد.برای نمونه کمپ های کویه عبارتند از:کمپ آزادی،امیریه،قلعه،زه وی سپی(زمین سفید)،آموزشگاه و پذیرش نیز در این محل قرار دارند.

در تازه ترین خبر رسیده گویا بعد از پلنوم بوده است که اعضای رهبری تصمیم گرفته اند که نام زه وی سپی را تغییر داده و به جای آن فارسی1 را بگذارند.

فارسی1 یکی از کانال هایی است که مدیریت آن در خارج کشور هستند و با نشان دادن سریال های خارجی بی بند وبار با دوبله فارسی در پی ترویج فرهنگ غربی هستند،علت این تغییر اسم آشکار است،بی بندوباری و فساد اخلاقی که در آنجا حاکم است به خواب فارسی1 هم نمی آید.


برچسب‌ها: کمپ های حزب, فارسی1
نویسنده : تریفه‌ی مانگ
92/02/30


امکانات


این صفحه را به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

تریفه‌ی مانگ ٍ در دنیای امروزه که به عصر ارتباطات مشهور است،دانستن و آگاهی یافتن از هر دانشی یا مسئله یی خیلی آسان و کم هزینه است.وسایل ارتباط جمعی باعث دسترسی آسان به ندانسته ها و دور دست ها شده است. در اوایل انقلاب ملت ایران بر ضد رژیم شاهنشاهی،گرمی بازار سیاست باعث به وجود آمدن حرکت ها و سازمان هایی شد که میخواستند از آب گل آلود ماهی بگیرند.این سازمان ها و جریان ها با سر دادن شعارهایی عوام فریب همچون آزادی،دمکراسی،سوسیالیزم و..... باعث فریب دادن جوان هایی خون گرم و بی اطلاع در آن برحه ی زمانی شدند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و نمایان شدن ماهیت اصلی این جریان ها و احزاب،متاسفانه هنوز هستند کسانی که به علت نداشتن آگاهی کافی از حقایق،فریب شعارها و ویترین های پر زرق و برق این مغازه ها را می خورند و خود را در دامی میاندازند که رهایی از آن بسی سخت و پر هزینه است. هدف تریفه ی مانگ،پرده برداشتن از حقایق و نمایان ساختن ماهیت اصلی و واقعی یکی از این جریانات است که اعضای آن افرادی بی اطلاع از وضع موجود و جامعه هستند که خود را دمکرات مینامند ولی در واقع مشغول تجارت با عمر جوانان غیور کرد هستند.
ایمیل : trifeymang@yahoo.com

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

وضعیت وبلاگ :

اوقات شرعی :

تبلیغات
شماره سایت: 09386634057